niedziela, Sierpień 20, 2017

Jak zabezpieczyć stronę na platformie WordPress

0

WordPress to CMS, na którego decyduje się zdecydowana większość osób, pragnących mieć własną stronę internetową. Jednak nie ma systemów idealnych. Dlatego koniecznie musisz poznać sprawdzone triki, dzięki którym Twoje dane będą w dobrych rękach.

Litery przestrzenne

0

We współczesnym świecie zewsząd uderzają nas reklamy, banery czy szyldy. Towarzyszą nam nieustannie i stale zachęcają do korzystania ze swojej oferty, przez co stopniowo się na nie uodparniamy. Z punktu widzenia przedsiębiorcy, który chce zdobyć nowych klientów, zadanie staje się coraz bardziej utrudnione i wymaga większego wysiłku. Jak sobie z tym poradzić i skutecznie zbudować rozpoznawalność firmy?

Korzyści biznesowe i techniczne przemawiające za wprowadzeniem MDM

0

MDM jest systemem zdalnego zarządzania urządzeniami mobilnymi pracowników, takimi jak telefony, tablety czy laptopy. Umożliwia konfigurację, kontrolę i zabezpieczenie urządzeń firmowych. Wprowadzenie MDM niesie ze sobą szereg korzyści, zarówno biznesowych, jak i technicznych.

W jaki sposób działają przelewy natychmiastowe?

0

Internet to nie tylko kopalnia wiedzy ale także miejsce, gdzie można dokonać codziennych czynności tak jak robienie zakupów czy opłacanie rachunków. Płatności internetowe z dnia na dzień zdobywają coraz większą popularność. Nie ma w tym nic dziwnego – to świetna alternatywa dla przelewów tradycyjnych wykonywanych w banku lub na poczcie.

Lomag.pl – polski program magazynowy pod lupą

0

Każdy magazyn do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje skrupulatnie prowadzonej dokumentacji magazynowej. Są to specjalizowane dokumenty przeznaczone do zarządzania stanami magazynowymi towarów. Rejestrują one obrót towarem, czyli jego wydanie, przyjęcie, zmianę magazynu na inny lub miejsca w obrębie tego samego magazynu. Program lomag.pl powstał, aby ułatwić prowadzenie magazynu.

System zarządzania ruchem klientów – to się sprawdza!

0

W dzisiejszych czasach ludzie żyją w ciągłym pośpiechu i stresie. Stanie w długich kolejkach w sklepie czy w urzędzie pogłębia tylko rozdrażnienie i powoduje zaniżoną ocenę obsługi klienta. System zarządzania ruchem klientów pozwala łatwo to zmienić i przynosi widoczne korzyści zarówno dla pracowników, jak i dla klientów danej instytucji.

Jakimi narzędziami posługują się osoby w PR?

0

PR, czyli Public Relations to określenie stosowane do kształtowania stosunków podmiotu z jego otoczeniem. Działania w obszarze PR prowadzone są przede wszystkim przez firmy, które chcą zadbać o swój dobry wizerunek, ale również o swój PR dbają instytucje czy organizacje.

Oprogramowanie, które zmienia biznes

0

Jeden z założycieli znanej firmy z branży IT mówi, że jego praca polega na tym, by zmieniać świat na lepsze. I faktycznie trudno sobie wyobrazić współczesne życie bez rozwiązań informatycznych. Mają one ogromny wpływ zwłaszcza na prowadzenie biznesu. Samo posiadanie najlepszego produktu w najniższej cenie, nie gwarantuje obecnie sukcesu. Przewagę konkurencyjną zdobywa się na innych zasadach niż kiedyś. Wygrywa teraz ten, kto jest najbardziej widoczny i efektywny. Właśnie dlatego nowe oprogramowanie traktowane jest jako inwestycja wspierająca rozwój firmy, a osiągnięcie sukcesu bez takich narzędzi wydaje się już być niemożliwe.

Dlaczego firmy niechętnie wydają pieniądze na SEO?

0

Posiadanie własnej strony firmowej to już standard. Jednak firmy dość rzadko inwestują w jej promocję. To dość powszechnie popełniany błąd, ponieważ bez działań prowadzonych w zakresie e-marketingu nie będziemy w stanie dotrzeć do tak szerokiego grona potencjalnych klientów, a tym samym obniżamy swoją szansę na wyższe zyski.

Przewaga Google nad innymi wyszukiwarkami w Polsce

0
Przewaga Google nad innymi wyszukiwarkami w Polsce

Możliwość wyboru dowolnego usługodawcy to czynnik stymulujący zjawisko rozwoju konkurencji na rynku usług. Użytkownicy często kierują się własnymi preferencjami, dlatego w niemal każdej branży istnieje kilka dużych firm, które rywalizują ze sobą. Nie dotyczy to jednak rynku wyszukiwarek internetowych. Oczywiście, każdy internauta może samodzielnie dokonać wyboru wyszukiwarki, ale statystki jednoznacznie dowodzą, że to firma Google sprawuje rolę monopolisty. Z usług amerykańskiego giganta korzysta ponad 95% internautów w Polsce. Trudno więc oczekiwać, aby w najbliższym czasie doszło do znaczących zmian w układzie sił na rynku. Tak olbrzymia przewaga nad resztą konkurencji nie może być dziełem przypadku. Co zadecydowało o sukcesie firmy Google?