piątek, Luty 23, 2018

Social Media a pozycjonowanie

0

Aktualnie bardzo wiele firm decyduje się na prowadzenie działań w mediach społecznościowych. Nie jest to niczym dziwnym – każda z nich chce bowiem zadbać o rozpoznawalność oraz lepszą widoczność w internecie. Jak jednak prowadzić Social Media, aby miały one realny wpływ na SEO? W jaki sposób budować zaufanie użytkowników, które przełoży się na wsparcie pozycjonowania?

Integracja płatności internetowych z popularnymi systemami zarządzania treścią (CMS)

0

Polskie płatności internetowe stają się coraz bardziej wyspecjalizowane. Głównie wynika to z rozwoju samych operatorów, oferujących tego typu możliwości online. Korzystają oni bowiem z tak innowacyjnych rozwiązań jak System Zarządzania Treścią CMS, który jest specjalnie utworzonym oprogramowaniem, pozwalającym samodzielnie, a także nieodpłatnie dokonywać zmian w wybranych treściach. Do niedawna system ten wykorzystywano do blogów, aktualnie zaś korzystają z niego właściciele sklepów www oraz operatorzy finansowi.

Filmy reklamowe i korporacyjne, czyli jak skutecznie wypromować własną firmę

0

W dobie ogromnej konkurencji, bardzo ważne jest, by firmy skutecznie potrafiły odróżniać się od siebie i zdobywać dzięki temu większe grono klientów. Rok 2018 został okrzyknięty rokiem wideo, dlatego warto zadbać o promocję swojego biznesu za pomocą tego typu treści i stworzyć film reklamowy dla swojej marki.

Drukarki termotransferowe – magia drukowania

0

Drukowanie już od momentu wynalezienia stało się ważnym osiągnięciem rozwoju myśli technicznej, które wpłynęło i po dziś dzień wpływa na to jak wygląda nasz świat, jak żyjemy, w jaki sposób myślimy i dokąd zmierzamy. Co ciekawe, metody drukowania ciągle ewoluują i dzisiaj oprócz tradycyjnych metod takich jak druk wklęsły, druk wypukły czy sitodruk mamy możliwość wykorzystania potencjału jaki daje na przykład druk termotransferowy czy druk w technologii 3d.

Impreza – proszę bardzo

0

Szykuje Ci się jubileusz? Marzysz o niezapomnianej imprezie? Na pewno zastanawiasz się, czym zaskoczyć swoich gości. Trendy imprezowe zmieniają się co roku. Często urządzane są także imprezy tematyczne, na których goście przebierają się w specjalnie przygotowane kostiumy. Jeśli szukasz inspiracji dla swojego przyjęcia, czytaj uważnie.

Ograniczony budżet a pozycjonowanie

0

Jak zaczyna się praca specjalistów marketingu internetowego na Kaszubach? Od rozplanowania finansów, potrzebnych na działania SEO każdego z klientów! Jednak budżety bywają różne. Niektóre marki dysponują niewielką kwotą przeznaczoną na pozycjonowanie. Jak wybrnąć z takiej sytuacji, aby realnie wpłynąć na lepszą widoczność w wyszukiwarce?

Jak w bezpieczny sposób wziąć pożyczkę?

0

Potrzebna dodatkowa gotówka? To żaden problem, po prostu weź pożyczkę. Gdzie jednak możemy otrzymać ją bez ryzyka?

Digital Signage – multimedialne rozwiązanie dla hotelu

0

Nowoczesna technologia znacznie ułatwia prowadzenie działań marketingowych w hotelu i ułatwia budowanie relacji z klientami. Przykładem jest system Digital Signage, który można wdrożyć w każdym budynku.

Dlaczego warto korzystać ze szkoleń pierwszej pomocy?

0

W dzisiejszych czasach wypadki komunikacyjne zdarzają się codziennie – nie ma dnia, by na polskich drogach nie doszło do tragedii. Nie ważne czy jesteś uczestnikiem czy świadkiem wypadku z udziałem pieszych, rowerzystów czy też wypadku samochodowego powinieneś znać podstawowe zasady związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Wystarczy poznać kilka podstawowych zachowań, by uratować czyjeś życie.

Czy motocykl można zarejestrować na firmę?

0

Polscy przedsiębiorcy z różnych branż coraz częściej decydują się na to, by zakupić motocykl firmowy. Zwykle jest to związane ze specyfiką konkretnej firmy bądź też po prostu podyktowane jest względami praktycznymi, takimi jak niższe ceny paliwa.