Aby reklama była skuteczna, musi być widoczna. Jeżeli działa się na rynku lokalnym, np. w obrębie jednego miasta, wykupienie reklam w mediach ogólnokrajowych nie ma sensu. Dobrym pomysłem jest natomiast zainwestowanie w reklamę w prasie lokalnej oraz stronach WWW powiązanych z rynkiem zbytu. A jeszcze lepiej samodzielnie zadbać o to, by potencjalni klienci dowiedzieli się o naszej firmie i jej usługach. W jaki sposób? Umożliwią to banery oraz roll-upy.

Zalety banerów reklamowych

Banery reklamowe można umieszczać dosłownie wszędzie – w witrynach sklepów, na ścianach budynków, mostach i różnych innych obiektach. Odpowiednio zaprojektowane wpadają w oko przechodniów i kierowców, dzięki czemu przekazywana przez nie treść zostaje łatwo zapamiętana. Banery PCV wykonywane są z tkanin na bazie poliestru, powlekanych warstwą PCV, dzięki czemu są odporne zarówno na rozdarcie, jak i wpływ czynników atmosferycznych, a także nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. Stosowany na nich nadruk wykonywany jest za pomocą specjalnych farb, które są odporne na działanie wilgoci i promieni słonecznych, dlatego ich kolory nie blakną w miarę upływu czasu. Zaletą jest także praktycznie nieograniczona długość baneru, a jeśli chodzi o szerokość, rzadko spotyka się banery reklamowe szersze niż 250 cm.

Roll-up – czym jest i gdzie stosować?

Roll-up to przenośny stojak, przeznaczony do prezentacji banerów reklamowych. Doskonale sprawdza się we wnętrzach, jak np. galerie handlowe – można umieścić go w wyeksponowanym lub często uczęszczanym punkcie, gdzie będzie wpadać w oko każdej przechodzącej osoby. Zaletą roll-upa jest możliwość szybkiej i łatwej wymiany grafiki, a także lekka konstrukcja – takie stojaki wykonywane są najczęściej z lekkiego, sztywnego aluminium. W zależności od okresu eksploatacji, mechanizmy roll-up można podzielić na przeznaczone do używania krótkookresowego (np. podczas konferencji czy targów) oraz długookresowe (np. w sklepach wielkopowierzchniowych, gdzie co jakiś czas będzie wymieniana znajdująca się w nich reklama). Inny podział dotyczy wielkości grafiki, jaka może zostać umieszczona w stojaku.

Gdzie kupić materiały banerowe i roll-upy?

Jeśli chcesz kupić materiały do stworzenia baneru lub stojak do umieszczenia w nim baneru, wówczas odwiedź koniecznie sklep online www.fabertec.pl. Znajdziesz tu szeroki wybór materiałów banerowych i roll-upów, a atrakcyjne ceny sprawiają, że będą to bardzo ekonomiczne zakupy. Dzięki temu tanim kosztem możesz stworzyć reklamy przyciągające do Ciebie klientów i zacząć zarabiać na biznesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here