Podróże, przeprowadzki, imprezy okolicznościowe, są to wydarzenia, które bardzo często towarzyszą ludziom podczas życia, natomiast tym wydarzeniom akompaniują różnego rodzaju środki transportu. Jednymi z głównych oraz najczęściej używanych przewoźników są samochody, autobusy, pociągi oraz tramwaje. Świat się rozwija, zatem predyspozycje również, choćby dzięki powstającym firmom, które oferują dla osiągnięcia pełnej niezależności usługi wypożyczania samochodów.

Wynajem samochodów z Carfree

Dobrze jest zadbać o najmniejszy szczegół dotyczący podróży lub wydarzenia, ponieważ im lepsze zorganizowanie, tym przyjemniejszy pobyt i wspomnienia z doświadczenia. Ludzie cały czas są w ruchu, a ich celem jest, przedostanie się z punktu A, do miejsca B. Coraz popularniejszym oraz jak się okazuje świetnym wyborem środku transportu, jest już wcześniej wspomniane wypożyczenie auta. Trzeba przyznać, iż firmy, które oferują tę usługę, cieszą się dużą falą pozytywnych opinii wśród klientów, jednym z takich przedsiębiorstw jest warszawska firma Carfree, która prosperuje na polskim rynku 8 lat. Dzięki swojej konsekwencji oraz doświadczeniu posiada ponad 14 oddziałów na  terenie całej Polski. Warszawa jest jednym z ważniejszych aglomeracji dla Carfree, ponieważ w stolicy naszego kraju nie dość, iż znajdują się dwie placówki wypożyczalni samochodów, firma posiada siedzibę, która daje klientom możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami.

Szerokie spektrum możliwości

Klienci szczególnie doceniają zdolność do wykorzystania swoich możliwości oraz podejście do klienta, jakim wyróżnia się firma Carfree.

Jednym z ważniejszych udogodnień dla konsumentów jest możliwość wypożyczenia samochodu bez kaucji. Takie przyzwolenie sprzyja wielu pozytywnym warunkom, między innymi ogranicza formalności do minimum, dzięki czemu oferta jest przejrzysta i czytelna dla każdego. Dodatkowo wypożyczenie samochodu bez kaucji daje pewność znacznej oszczędności, co nadaje całości oferty maksimum atrakcyjności.

Możliwość wyboru oraz różnorodność to idealne połączenie dla kontrahenta. Firma Carfree o to również zadbała, ponieważ wypożyczalnia samochodów dysponuje szeroką flotą marek samochodów, między innymi są to: Audi, Skoda, Opel, Ford, Nissan i wiele innych. Dodatkowo konsumenci mają szansę wybrać długość okresu wynajmu od jednego dnia do 5 lat. Każda kolejna chęć wypożyczenia samochodu przez klienta może bazować na wyborze tego samego auta, aczkolwiek nie musi, ponieważ konsument ma możliwość skorzystać z innych propozycji. Wszystko zależy od wymagań i zapotrzebowań konsumenta, które z zaangażowaniem i troską rozwiązywane są przez firmę Carfree.

Wynajem krótkoterminowy

Oferta wynajmu krótkoterminowego jest doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują auto okazjonalnie, podczas kilkudniowych delegacji lub wycieczek, w których udział może wziąć większa grupa ludzi, ponieważ firma Carfree dysponuje nawet 9-osobowymi samochodami. Po zdecydowaniu się na wynajem krótkoterminowy konsument ma możliwość wypożyczenia samochodu do jednego miesiąca, co więcej klienci płacą jedynie za cenę wypożyczenia i paliwo, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów stałych.

Krótkoterminowa oferta szczególnie cieszy się wśród przedsiębiorstw, ponieważ to idealny sposób na skorzystanie ze specjalistycznego samochodu, przykładowo dostawczego, którego firma nie potrzebuje na stałe. Dzięki takiej operacji przedsiębiorstwo ma szansę zaoszczędzić.

Co więcej, wynajem auta jest świetną alternatywą dla osób podróżujących samolotem, a następnie chcących przemieścić się w dalszą trasę — Carfree występuje z propozycją podstawienia samochodu na wszystkich lotniskach w Polsce, bez pobierania dodatkowych opłat za usługę.

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średniookresowy pojazdów należy do pierwszorzędnych oraz najpopularniejszych usług firmy Carfree. Dana oferta obejmuje wypożyczenie samochodu w okresie od jednego miesiąca do 2 lat, z której najczęściej korzystają małe oraz średnie firmy, których nie stać na zakup własnych samochodów. Warto wspomnieć, iż w cenie wypożyczenia znajduje się pakiet usług dodatkowych, a mianowicie: pomoc w sytuacjach awaryjnych, ubezpieczenie wynajętego samochodu oc, ac, nw oraz assistance, oraz gwarancja otrzymania pojazdu zastępczego. Dodatkowo przed każdym wynajmem, auta przygotowywane są przez specjalistów do użytkowania, robiąc między innymi podstawowy przegląd techniczny, sprzątanie, mycie oraz uzupełnienie płynów.

Wynajem długoterminowy

Korzystanie z wynajmu długoterminowego daje szansę cieszyć się samochodem przez bardzo długi okres, który trwa od 2 do 5 lat. Oferta zdecydowanie polecana jest firmom oraz instytucjom, dla których samochód jest głównym narzędziem pracy, a przy tym podejmują się częstej wymianie pojazdu.

Podczas wynajmu samochodu na okres długoterminowy cena ustalana jest indywidualnie, zależnie od marki auta oraz czasu wypożyczenia. Ponadto należy pamiętać, iż usługa realizowana jest bez kaucji i dodatkowych kosztów, dzięki czemu niskie i stałe opłaty pozwalają przedsiębiorstwom zaplanować budżet.

Osoby, które zdecydowały się na korzystanie z oferty Carfree, mogą odebrać pojazd w jednym z kilkunastu punktów, które znajdują się na obszarze niemal całej Polski.

Oczami klientów — opinia Carfree

Jak już wiemy, rynek w branży wypożyczalni samochodów jest niezwykle nasycony, zatem ilość konkurencji prezentuje się równie okazale. Każde przedsiębiorstwo stara się w wyjątkowy sposób obsłużyć oraz zadowolić swoich klientów, którzy później doceniają profity, jakie zapewniają im usługi wypożyczalni.

Drogą do sukcesu firmy Carfree jest przede wszystkim profesjonalna obsługa oraz uczciwość firmy, którą szczególnie komplementują konsumenci przedsiębiorstwa. Wykwalifikowany personel oraz dogodna oferta sprawiają, iż opinia Carfree wyróżnia się spośród innych firm, a przy tym jest jedną z najlepszych wypożyczalni aut.

Opinie na temat firmy Carfree ze strony internetowej: opineo.pl

Doskonały sposób na przemieszczanie się innym środkiem lokomocji niż tramwaj czy autobus, a także bardziej opłacalne niż taksówki. Z Carfree dostaje się dobrą usługę za stosunkowo niewielką kwotę.

Bardzo fajnie podchodzą do kwestii paliwa. Byłem zmuszony przez sytuację nie oddać do końca pełnego baku, ale miły przedstawiciel firmy nie robił mi w związku z tym żadnych problemów. Szacunek i pięć gwiazdek ode mnie.

Wśród firm zajmujących się udostępnianiem samochodów, Cafree to jak dla mnie zdecydowanie numer jeden na liście. Niskie ceny, komfort w podróży zarówno fizyczny, jak i psychiczny, gdyż nie ciążą na głowie dodatkowe problemy związane m.in. z jakimiś opłatami.

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji = korzyści

W dzisiejszych czasach wypożyczenie czegokolwiek bez kaucji jest na wagę złota, ponieważ klient nie jest do niczego zobowiązany, a przy tym pozwala kontrahentowi uniknąć kredytu. Firma Carfree jest dowodem na to, iż wynajem auta może przebiegać w łatwy i tani sposób, ograniczając formalności do minimum.

Carfree cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów, dzięki czemu firma wciąż udoskonala swoją ofertę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here