System ticketowy

Obecnie bardzo często obsługa klienta odbywa się w tak zwanym systemie ticketowym. Ważne jest nie tylko to, aby sprzedać klientowi produkt lub usługę, ale także późniejsza obsługa klienta, tak zwana obsługa posprzedażowa. System rejestracji zgłoszeń jest niezwykle istotny. W regulaminie każdej firmy powinna być konkretna informacja o tym jak długo klient ma czekać na odpowiedź – jak wiele czasu musi minąć, aby ktoś zajął się jego zgłoszeniem i rozwiązał je pozytywnie.

System ticketowy dla firm Conpeek.com to doskonałe rozwiązanie. Systemy tygodniowe popularne są także w pracy w korporacjach, przy obsłudze kadr i płac. Bardzo często pracownicy danej firmy mają wiele pytań odnośnie organizacji swojej pracy, urlopów czy przyznawanych benefitów. Dlatego też tak ważne jest, aby nie tylko osoba, która się tym zajmuje, była kompetentna. Ale też bardzo ważny jest sprawnie działający system, który wszystkie zgłoszenia będzie obsługiwał. System obsługi zgłoszeń nie może być systemem awaryjnym.

Przy Obsłudze klienta albo przy obsłudze pracowników jeżeli obsługujemy kadry i płace bardzo ważne jest odpowiadanie na czas, aby pracownik bądź klient miał informację zwrotną w umówionym terminie. Traktowanie pracowników albo klientów z szacunkiem jest niezwykle ważne, aby ci poczuli się docenieni i nie poczuli się lekceważeni. Każdy stosowany system przy obsłudze klienta wymaga czasu, aby ludzie nauczyli się tym systemem posługiwać – dlatego bardzo ważne jest intuicyjne menu, które pozwoli na to, aby obsługujący go ludzie szybko nauczyli się co i gdzie należy klikać aby osiągnąć odpowiedni efekt.

O systemach ticketowych wiele się mówi i powstały już niemalże systemy idealne. Obsługa klienta czy pracownika musi być na coraz wyższym poziomie a standardy wciąż muszą się polepszać i być coraz to bardziej wydajny pod wieloma względami. W systemie ticketowym pracuje się bardzo dobrze, nie trzeba samodzielnie pilnować czasu na odpowiedź, ponieważ robi to za nas system. A to jest bardzo wygodne i minimalizuje ryzyko błedów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here