Tanie domeny internetowe

Rejestracja domeny jest niezbędnym elementem w procesie tworzenia strony internetowej. Jest to nic innego jak rejestracja nazwy naszej strony. Aby zarejestrować domenę musimy połączyć ją z zakupionym wcześniej serwerem hostingowym. Brzmi to dość skomplikowanie jednak w rzeczywistości jest to bardzo proste. Wystarczy tylko zrozumieć co oznaczają owe zagadnienia oraz gdzie szukać firm oferujących usługi z tego zakresu.

Ze względu na szybki rozwój technologiczny oraz wzrost popularności branży e-commerce, coraz więcej firm wychodzi na przeciw oczekiwaniom konsumentów, oferując usługi z dziedziny rejestracji domen oraz hostingu. Możliwości istnieje naprawdę wiele, dlatego warto zrobić odpowiednie rozeznanie i przeanalizować wszystkie możliwe opcje. Hosting i domena mają nam bowiem służyć przez długie lata. Warto więc zainwestować w chwytliwą nazwę strony oraz serwer o dużej pojemności, wyposażony w certyfikat SSL, czyli certyfikat bezpieczeństwa poprawiający odbiór naszej strony przez potencjalnych użytkowników. Dużo osób zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową.

Domeny internetowe

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Serwis oferuje domeny w bardzo korzystnych cenach, bowiem najtańsze kosztują 9.89 zł za rok użytkowania. Wiele firm oferuje roczny okres próbny, po to by przetestować domenę. Jeśli jednak zdecydujemy się na takie rozwiązanie, to po upływie roku cena domeny będzie wynosiła kilkadziesiąt złotych. Jeżeli planujemy prowadzić stronę internetową przez wiele lat, jest to rozwiązanie bardzo nieopłacalne. Rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega bezproblemowo. Wystarczy tylko zakupić domenę i połączyć ją z zakupionym wcześniej hostingiem. Następnie należy poczekać od kilku minut do nawet kilku godzin na to, aby domena stała się aktywna.

Jeśli przed zakupem domeny nie nabyliśmy żadnego hostingu, to warto rozważyć ofertę serwisu kru.pl, ponieważ w zakresie usług hostingowych również jest ona bardzo ciekawa. Najtańszy hosting kosztuje bowiem 9.90 zł za rok.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here