Internet to nie tylko kopalnia wiedzy ale także miejsce, gdzie można dokonać codziennych czynności tak jak robienie zakupów czy opłacanie rachunków. Płatności internetowe z dnia na dzień zdobywają coraz większą popularność. Nie ma w tym nic dziwnego – to świetna alternatywa dla przelewów tradycyjnych wykonywanych w banku lub na poczcie.

Zalet tego typu płatności jest wiele. Przede wszystkim takie transakcje charakteryzują się tym, że są szybsze a w niektórych przypadkach wręcz ekspresowe. Nie każdy operator posiada taką usługę ale warto skorzystać z miejsca sprawdzonego, rzetelnego i takiego, które zapewnia 100% bezpieczeństwa wszystkich wykonywanych transakcji. Jednym z lepszych operatorów jest z pewnością Blue Media bm.pl.

Jest dostępna opcja przelewów natychmiastowych, które cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Warto zaznaczyć, że w przypadku tego rodzaju przelewu pieniądze trafiają na konto odbiorcy już w 15 sekund. To brzmi świetnie biorąc pod uwagę, że przy przelewie na poczcie często trwa to nawet do 2 dni roboczych. Dodatkowo można tego typu transakcję dokonać 7 dni w tygodniu przez całą dobę, bez względu na to czy jest to dzień powszedni czy weekend lub święto. Dodatkowym plusem jest współpraca z 99 bankami, do których Blue Media jest w stanie dostarczyć tak szybki przelew. Po każdej transakcji na swoją skrzynkę e-mailową klient otrzymuje potwierdzenie dokonanej transakcji, to kolejna forma zabezpieczenia dla wykonującego przelew. Dodatkowym rozwiązaniem jest fakt, że klient nie musi nawet znać numeru konta odbiorcy. Tak, tak – wystarczy jedynie numer telefonu osoby, do której przelew będzie wykonywany. Czas takiej transakcji to także 15 sekund. Usługi są dokonywane także bez względu na dzień tygodnia. Blue Media stara się nieustannie wprowadzać innowacje w swoich usługach. Stają się coraz szybsze i nowoczesne a do tego tak samo szybkie. Klienci chętnie korzystają z tego typu usług bo mają zaufanie do operatora i są pewni, że wszystkie transakcje tam przeprowadzane są w pełni bezpieczni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here