Jaki wyświetlacz TFT dla przemysłu jest najlepszy?

Wyświetlacz TFT posiada zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, gdzie znacząco poprawia komfort pracy. Jego wyposażenie daje możliwość wygodnej obsługi nawet np. w ekspozycji na silne działanie promieni słonecznych.

Wyświetlacz TFT w różnych dziedzinach przemysłu

Zaletą stosowania tego typu wyświetlaczy w branżach przemysłowych jest przystępność cenowa. To przemawia za ich powszechnym rozwiązaniem w handlu i w innych branżach. Atutem jest także unisystem, który oferuje szeroką gamę wariantów i dostępność produktów o różnych parametrach technicznych.

W ofercie wyświetlaczy dostępnych na rynku znajdziemy m.in. wyświetlacze TFT standardowe oraz szerokoformatowe – stanowiące rozwiązanie dla bardziej wymagających klientów.

Wyświetlacze TFT standardowy

Standardowe rozwiązania dla przemysłu zapewniają dobrą jakość prezentowanych treści i możliwość pracy w zróżnicowanych warunkach. Cechuje je także duża odporność na czynniki z zewnątrz, dzięki czemu wyświetlacze tego typu są standardowymi rozwiązaniami dla przemysłu. Można je znaleźć w takich dziedzinach jak np. handel. Stanowią alternatywę tam, gdzie nie ma miejsca na inne rozwiązania.

Obecnie na rynku można znaleźć szeroką gamę produktów, w tym wyświetlacze wiodących marek, takich jak np. AUO, Goldentek (SGD), Innolux, Litemax i Multi-Inno, Riverdi. Posiadają w zestawie podświetlenie Edge LED. O ich konkretne parametry warto dopytywać sprzedawcę, jeśli szuka się komfortowych rozwiązań dla swojej firmy, dostosowanych np. do indywidualnych potrzeb.

Wyświetlacze TFT szerokoformatowe

Tego typu wyświetlacze stanowią ofertę skierowaną dla bardziej wymagających klientów. Są uważane za bezawaryjne i innowacyjne rozwiązania dające możliwość pracy np. w warunkach silnego działania promieni słonecznych. Dostępne na rynku modele cechuje również wysoki kontrast i jasność obrazu. Na ich pracę nie wpływają negatywnie warunki atmosferyczne, a wyświetlacze mogą pracować długo i bez awarii.

Dostępne na rynku rozwiązania dają możliwość poprawiania widoczności treści. Takie właściwości daje np. technologia Local Dimming lub MaxRGB. Dla potrzeb firmy można korzystać z różnorodnych właściwości, jakie optymalnie oferuję wyświetlacze LCD-TFT.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Unisystem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here