VOD w Polsce

Internet jest miejscem z którego każdego dnia korzysta miliony użytkowników na całym świecie. Swobodny dostęp do licznych zasobów cyfrowych sprawia, że są one coraz częściej wybieraną formą spędzania wolnego czasu. Jak wobec tego pandemia wpłynęła na dalsze funkcjonowanie cyfrowego świata?

Jeszcze w marcu mieliśmy do czynienia z lockdown, który zablokował dostęp do wielu miejsc publicznych. Zamknięcie kawiarni, pubów i galerii handlowych sprawiło, że wiele osób było zmuszonych do nieustannego siedzenia w domu. Wyłączenie dotychczasowych aktywności w wielu przypadkach skutkowało wzrostem wolnego czasu, który był w większości przepełniony nudą. W wyniku czego osoby borykające się z tym problemem szukały alternatywnych rozwiązań umożliwiających wypełnienie tej pustki. Jednym z nich było zagłębienie się w świat mediów cyfrowych, który pozwolił, choć na chwilę zapomnieć o obowiązujących restrykcjach i niepokoju.

Jakie aktywności zyskują na popularności?

Jak wiadomo w sieci każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego wiele serwisów do dziś odnotowuje znaczny wzrost liczby użytkowników. Najczęściej wybieranymi formami spędzania czasu w trakcie pandemii jest m.in. gaming, słuchanie muzyki i oglądanie filmów. Nie może również zabraknąć tutaj cyfrowej prasy, która umożliwia uzyskanie kluczowych informacji. Jednak tutaj na szczególną uwagę zasługuje streaming, który w okresie pandemii bije rekordy popularności. VOD w Polsce jest jedną z platform oferujących wiele filmowych produkcji bez wychodzenia z domu. Stanowi to wygodną formę spędzania czasu dla fanów zarówno nowych, jak i starszych produkcji. Dlatego biorąc pod uwagę jeszcze zamknięcie kin, to mamy gotowy przepis na sukces. Jednak należy mieć na uwadze, że ten stan jest również uzależniony od powstawania nowych produkcji, które podczas pandemii nie powstają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here