Naklejki przezroczyste, papierowe i Silver – które okażą się najbardziej przydatne w Twojej firmie?

0
1244

W zasadzie w każdym biznesie występuje potrzeba skorzystania z jakiegoś rodzaju materiałów reklamowych lub informacyjnych. Wiele ludzi jest wzrokowcami. Dlatego, gdy zobaczy chociaż raz, na przykład wydrukowane logo, pozostaje ono w jego świadomości przez dłuższy czas. Materiały drukowane, w tym naklejki, właśnie z tego względu cieszą się ogromną popularnością. Tym bardziej, że oferta drukarni jest coraz bardziej różnorodna i atrakcyjna.

Naklejki przezroczyste

Naklejki przezroczyste występują również pod nazwą naklejki transparentne. Są drukowane na podłożu foliowym, przy czym zadruk jest kolorowy a poddruk biały. Tego rodzaju naklejki charakteryzują się niezwykłą odpornością na warunki atmosferyczne. Nie straszna im woda, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Gdy do ich produkcji zastosuje się laminat, to ich wytrzymałość określa się nawet na 5 lat.

Co istotne, naklejki przezroczyste mogą mieć dowolny kształt oraz wielkość. Drukarnia Naklejkon.pl oferuje cyfrowe wycinanie metodą DigiCut. W ten sposób pomija się konieczność wykorzystania drogich wykrojników. Naklejki wyglądają estetycznie bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Jak już wcześniej wspomniano, naklejkę można uszlachetnić za pomocą laminatu (matowego lub błyszczącego). Druk odbywa się w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Oprócz dowolnego kształtu i wielkości, naklejki mogą zawierać także indywidualne, wskazane przez zamawiającego treści. W opcji są takie zmienne dane jak na przykład: imiona, numery seryjne, kody rabatowe. Warto podkreślić, że podczas zamawiania naklejek o tych samych wymiarach, w ramach jednego nakładu można zamówić kilka motywów.

Naklejki papierowe

Kolejną grupą naklejek są naklejki papierowe. Są one tańsze niż naklejki foliowe. Wykonuje się je na papierze samoprzylepnym półbłyszczącym w przestrzeni barwnej CMYK. Mogą mieć kształt okrągły, owalny, prostokątny, kwadratowy z ostrymi lub zaokrąglonymi narożnikami. W opcji są także naklejki papierowe nieregularne. Potrzebny jest wtedy projekt linii cięcia. Ten rodzaj naklejek również może być pokryty laminatem, który posiada właściwości estetyczne i zabezpiecza wydruk.

Naklejki papierowe mają szerokie zastosowanie, głównie wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzają się zarówno w firmach produkcyjnych, usługowych, jak i handlowych. Takie etykiety papierowe można nabyć na zamówienie lub zakupić gotowe projekty. Punkty handlowe i usługowe chętnie korzystają z naklejek promocyjnych, na których umieszcza się treści: promocja, sale, Black Friday, czyszczenie magazynów. W przychodniach natomiast sprawdzają się naklejki dla dzieci.

Naklejki Silver

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu efektu wow, to z całą pewnością można polecić błyszczące chromowane naklejki Silver. Podnoszą one prestiż produktów. Naklejki Silver stosuje się zazwyczaj do prezentowania logo, gwarancji i certyfikatów na maszynach i urządzeniach. Podlegają opcji personalizacji

Tak jak w przypadku naklejek foliowych, naklejki Silver również wycinane są metodą DigiCut i mogą być pokryte matowym lub błyszczącym laminatem. Są odporne na wodę i promienie słoneczne (od 3 do 5 lat). Klient może zdecydować, czy zamawia je w całych arkuszach, czy pocięte na sztuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here