Zasłony gotowe na przelotkach to ostatni trend mody, jaki pojawił się na rynku. On podbija sklepy internetowe, sklepy z tradycyjną sprzedażą, markety i zwykłe targowiska. Produkt jest zapakowany, ma dołączoną etykietę, na której są widoczne rozmiary i kolor oraz gatunek materiału.

Zasłony gotowe

Firany z nadrukiem, który model bardziej fascynuje

Firany z nadrukiem, to modele, które mają wzory, pokryte są różnymi kolorami, widoczne są na nich wesołe akcenty. Nadruk występuje w postaci liści, kwiatów, umieszczony jest na całej długości firany z nadrukiem lub tylko w dolnej części.

Dekoracyjna Zasłona Janet

Model Dekoracyjna Zasłona Janet, w rozmiarze 140 * 250 cm, w kolorach białym i czerwonym, ma wiosenny wzór. Cała jest pokryta czerwonymi kwiatami oraz zielonymi i niebieskimi liśćmi, co daje w efekcie piękny wzór. Model doskonale nada się do pomieszczenia z małą ilością kolorów. Jeżeli ten wzór to lekka przesada, to jego przeciwnością będzie model firany z nadrukiem, jedynie w dolnej części.

Dekoracyjna Zasłona Lottie

I takim modelem jest Dekoracyjna Zasłona Lottie, w rozmiarze 140 * 250 cm, w kolorach białym oraz zielonym. Materiał, jaki zastosowano to etamina, czyli w skład jej wchodzi poliester. Produkt prezentuje wysokiej jakości estetykę, nie ma żadnych braków, niedoskonałości, jest zupełnie pozbawiony wad.

Nadruk w dolnej części prezentuje liście oraz ptaki, został bardzo starannie i dokładnie umieszczony na firanie. Wzór przypomina malarskie pociągnięcia pędzlem po tkaninie. Liście są w kilku kolorach zieleni, w jasnym, ciemnym i prawie białym. A górna część firany jest zupełnie biała, nie ma domieszki połysku, jest matowa.

Zasłony gotowe welwetowe

Zasłony gotowe welwetowe, fascynujące akcenty, zainspirowane naturą

Zasłony gotowe mają piękne wzory, pokrywają one całą część materiału, od przelotki aż do samego dołu. I są też inne modele o grubym silnym materiale, nie przepuszczają z zewnątrz światła i nie są pokryte wzorem.

Zasłona Welwetowa Doves

Model numer 1 to Zasłona Welwetowa za złotym nadrukiem Doves, w czarno – zielonych kolorach. Ona została zaprojektowana w ciemnych tonach barw. Pięknie podkreśli białe lub bardzo jasne pomieszczenie, wspaniale podkreśli piękno salonu, jego wystrój i dekoracje. Sama w sobie już ma rolę dekoracyjną, a wzór na niej będzie lśnił. Jeśli nie ma się pomysłu, jak odnowić swoje mieszkanie, stworzyć nowy image dla twojego wnętrza ten model jest dla ciebie.

Podsumowując, ten model rozwiąże twój problem z niedosytem elementów dekoracyjnych i wnętrze już nie wymaga dodatkowych dekoracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here